Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Dowiedz się więcej o boxach dachowych.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Zobacz także: