Budownictwo Robienie zakupów 

Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Zamów blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – plusy oraz zastosowanie

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono entuzjastów, gdyż idealnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Świetnie prezentująca się i wytrzymała blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w formie niedużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Takie pokrycie dachowe bardzo dobrze pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego czy minimalistycznego), a zarazem jest niepodatne na rdzę oraz mocne.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem zastosowanej technologii i odporności. Panele te są produkowane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką, która gwarantuje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak śnieg i deszcz czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto zminimalizować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od producenta.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Zobacz także: