Robienie zakupów 

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz gąsior do wina

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz także: