Robienie zakupów 

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Szukasz słoików z kranikiem? Kliknij tu.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zobacz także: