Prawo 

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne a rola kancelarii prawnej

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy też sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zgłaszają się do nas także osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy podanie nieodpowiednich leków.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw odszkodowawczych mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza, wypadek samochodowy, w którym bliska im osoba poniosła śmierć czy pobicie. Zawsze wiąże się to też z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego toku sprawy.

Zobacz także: