Prawo 

Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych wykorzystujemy szerokie doświadczenie nabyte w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla klientów indywidualnych

Osoby prywatne zgłaszają się do naszych prawników z zadaniami prawnymi dotyczącymi alimentów, rozwodów i kontaktów. Współdziałanie w tego typu sprawach polega głównie na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dostosowanie do jej potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jednakże zależnie od stanu faktycznego sugerujemy też pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze zakończenie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. uczestniczy w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, a także świadczy obsługę prawną w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z zakresu praw pracowniczych, prawa handlowego, prawa podatkowego czy prawa administracyjnego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując odpowiednie rozstrzygnięcia prawne, również w wyjątkowych sprawach.

Zobacz także: