Ochrona zdrowia Usługi 

Zaufaj witaminom – dożylne wlewy witaminy C

Kwas askorbinowy to pierwiastek o ogromnym spektrum działania, który zwalcza rozmaite schorzenia i wspiera układ immunologiczny. Zalecany jest przede wszystkim w okresach jesienno-zimowym. Od niedawna znajduje jednak dodatkowe zastosowanie – przy bardzo ostrych chorobach. Zobaczmy w takim razie jak działają dożylne wlewy witaminy C i kiedy się je praktykuje.

Dożylne wlewy witaminy C – ogromne porcje kwasu askorbinowego

Witamina C jest składnikiem koniecznym do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Musimy przyjmować ją w formie tabletek lub naturalnej (np. z pożywienia), ponieważ samodzielnie nie potrafimy jej wyprodukować. Nowoczesna medycyna od dłuższego czasu weryfikuje oddziaływanie witaminy C na leczenie poważniejszych schorzeń – chorób reumatycznych, arytmii oraz wielu innych. Nauka bada zwłaszcza oddziaływanie witaminy C na zwalczanie komórek kancerogennych – niektóre testy starają się dowieźć, że wprowadzenie wlewów witaminy C może dać o wiele lepsze wyniki leczenia. Wprowadzenie dużych porcji witaminy C do ciała człowieka to tzw. dożylne wlewy witaminy C. Kuracja od 10 gramów może pomóc pokonać wiele groźnych chorób.

Wlewy witaminy C – uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia

Sposób podawania witaminy C, czyli wlew bezpośrednio do żył, niweluje niebezpieczeństwo powstania efektów niepożądanych, które mogłyby wystąpić w przypadku standardowych terapii (np. tabletek). Dzięki temu choroby serca mogą przejść fazę remisji i poprawi się odporność organizmu, a więc efekty mogą być zdumiewające. Żeby zobaczyć ostateczne efekty, terapia musi potrwać przez dłuższy okres, a stężenia witaminy precyzyjnie weryfikowane przez lekarza, który decyduje o przebiegu leczenia.

Zobacz także: