Ochrona zdrowia 

Vitberg – historia i produkcja

Dowiedz się więcej o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na różne schorzenia. Pełny zestaw składa się z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a potem dokładnie testowany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: