Ochrona zdrowia 

Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Na https://youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm, stres czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: