Ochrona zdrowia 

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy zesztywnienie szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: