Ochrona zdrowia 

Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Tu znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii rodzimego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, szwalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: