Ochrona zdrowia 

Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: