Vitberg opinie, VitbergOchrona zdrowia 

Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: