Ochrona zdrowia 

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Skorzystaj ze wskazówek psychologa w UK

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko emigracji jest trochę mniejsze, ale nadal nie brak osób skorych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć wiele utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też trudności z dostaniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te niezwykle trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Z tego powodu nie wolno obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej specjalista.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Zobacz także: