Ochrona zdrowia 

Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej wiadomości

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: