Ochrona zdrowia 

Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Poszukujesz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg? Zajrzyj na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle nóg, szyi czy kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz także: