Hobby i rekreacja Podróże 

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Góry zimą dla początkujących - ta niebywała oferta Was zadziwi.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod opieką profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych okolicznościach. Firma zatrudnia kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali naturę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Zobacz także: