Hobby i rekreacja Rozrywka 

Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Spływ Dunajcem to wspaniała forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią miłośnicy aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest kierowana dla różnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Planujesz wyjazd w góry i na trasie wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie powinieneś pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która daje idealne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, iż spływ Dunajcem staje się niezwykle popularną formą spędzania wolnego czasu. W rzece występują również różne gatunki ryb, które można zobaczyć w czasie spływu, a malownicze widoki zachwycają. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Aby uczestniczyć w spływie, wymagane jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz odpowiednie przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ po Dunajcu – aktywny wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Comfort, Active oraz Basic. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, kaski, wiosła, kamizelki oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą należy zabrać ręcznik, spodenki oraz koszulkę do przebrania, jak również sportowe buty. Co więcej w pakiecie Comfort zapewniony jest transport busem ze Szczawnicy.

Zobacz także: