korty tenisowe KrakówHobby i rekreacja 

Chcesz grać w tenisa? Dowiedź się nieco o kortach tenisowych

Komfortowe korty tenisowe to hale zadaszone, posiadające zewnętrzne lampy oraz całkowicie nowoczesne. Obiekt taki musi zapewniać że adepci tenisa nie nabawią się niebezpiecznych urazów, na które boleśnie narażone są kolana i ścięgna. Idealnie jest więc uczęszczać na hale o powierzchni ziemnej, co jest wskazane szczególnie dla zaczynających przygodę z tenisem. Wówczas kiedy przyswoimy lepsze kompetencje możemy wypróbować tenis na twardej nawierzchni.

Podnieś swoją kondycję na kotrach tenisowych

Korty tenisowe są niepowtarzalną okazją do wykorzystania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna niebywale wpływa na zgrabną sylwetkę, jednak trzeba pamiętać, że sport ten to forma wymagająca dużej tężyzny fizycznej, dokładności i umiejętności. Pierwsze kroki na korcie mogą być trudne, ale u boku znakomitego trenera z pewnością wdrożymy się w arkana tenisa ziemnego. Ryzyko pojawienia się urazów zminimalizujemy biorąc udział w treningach na dobrze wyposażonych kortach tenisowych. Możemy również uprawiać sport na halach zadaszonych, które przy polskich warunkach klimatycznych są niezbędne.

Korzystanie z kortów tenisowych nie musi być sporym wydatkiem

Dyscyplina ta od dekad uchodzi za wyjątkowo snobistyczny. Nie należy również do najtańszych, w szczególności kiedy dodamy cenę zakupu tenisowego wyposażenia, ale zawsze jest alternatywa użyczenia niezbędnych akcesoriów. Więc jeśli myślimy o tym, żeby grać wyłącznie amatorsko wybierajmy takie korty tenisowe, które umożliwiają wypożyczenie sprzętu tenisowego najwyższej jakości.

Dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Zobacz także: