Edukacja 

Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Kurs rysunku - w tym miejscu przeczytasz o korzystnej ofercie.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz także: