Edukacja 

Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Oferta kursu Blender 3D w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Świat grafiki bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując tworzenie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili znacznych nakładów finansowych – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w małych zespołach

Korzystanie z każdego programu można opanować samemu, jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz jest bardzo irytujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta pokazując detale, które wymagają poprawy i sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Znajomość programu Blender 3D otwiera tym samym niemało perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną rozwinąć swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Zobacz także: