Edukacja 

Czy warto zdecydować się na kurs

Jeśli interesuje Cię pełna oferta kursu Photoshop online, skieruj się na digitalownia.pl/kursy-online-digital-painting/.

Photoshop to oprogramowanie, które od dekad jest najważniejszym narzędziem wykorzystywanym przez osoby zajmujące się retuszem fotografii oraz samych fotografów. W ciągu kilkunastu lat z racji swojej uniwersalności, a w zasadzie możliwości dodawania do niego najrozmaitszych przydatnych pędzli rastrowych odwzorowujących efekty, jakie dają autentyczne farby, program ten zaczęli używać także graficy i ilustratorzy. W dzisiejszych czasach twórcy animacji oraz gier używają Photoshopa do planowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem fakt, iż ci, którzy chcą zagłębić się w świat digital paintingu, najczęściej najpierw chcą znaleźć dobry kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa przez internet – alternatywa dla pobieżnych darmowych tutoriali

Program Adobe Photoshop jest niesłychanie popularny, dlatego codziennie nagrywane są tysiące godzin kursów opisujących jego funkcje oraz demonstrujących użycie kolejnych pędzli, które można do niego kupić. Niektóre takie tutoriale bez przeszkód znajdziesz na bezpłatnych serwisach video, jakkolwiek z takich zdawkowych kursów nie nauczysz się dobrze Photoshopa. Zalecaną drogą jest zapisanie się na kurs prowadzony przez doświadczonego szkoleniowca, w trakcie którego poznasz nie tylko podstawowe funkcje programu, ale także dowiesz się jak się nimi kreatywnie posługiwać. Takie szkolenia oferowane są z reguły przez szkoły malarstwa i rysunku, jednakże jeśli nie masz możliwości w nich uczestniczyć, możesz nabyć dostęp do kursów digital paintingu przez internet i nauczyć się technik malarstwa komputerowego bez ruszania się z mieszkania!

Który kurs digital paintingu online wybrać?

Decydując się na kurs online Adobe Photoshop należy szukać szkoleń, które nie pozostawiają ucznia samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonać pewien typ obrazu. Photoshop może okazać się z początku dla wielu użytkowników stosunkowo skomplikowany i niekiedy niezbędna jest osobista konsultacja z instruktorem, który wskaże odpowiedni kierunek bądź wyjaśni, dlaczego nie wyszedł nam konkretny rezultat. Rekomendujemy więc zdecydować się na taki kurs digital paintingu online, który w ramach zakupionego pakietu daje możliwość skontaktowania się z twórcą szkolenia, dzięki czemu każdy problem zostanie ekspresowo wyjaśniony. Dobrze także poszukać kursu online, na końcu którego stworzony przez Ciebie obraz zostanie obiektywnie oceniona przez prowadzącego instruktaż. Korekta dzieła przeprowadzona przez doświadczonego dydaktyka uczy szczerej oceny osobistej twórczości i pozwala na samodzielną identyfikację ewentualnych niedociągnięć technicznych.

Dane kontaktowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]

Zobacz także: