Budownictwo 

Projekty domów drewnianych z bali

Projekty domów drewnianych całorocznych. Zajrzyj tu, aby skorzystać z wiedzy specjalistów

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż murowane domki jednorodzinne

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie marzenia o własnej nieruchomości. Ludzie coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, ponieważ posiadają one mnóstwo atutów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Odchodzą też prace związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z organicznych materiałów, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z alergiami odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo całość prac realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Zobacz także: