Budownictwo 

Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Poznaj ofertę producenta stolarki drewnianej

Tradycyjne okna drewniane są niebywale szykowne i ponadczasowe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od staroświeckich nieruchomości po minimalistyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – naturalne tworzywa

Obecnie okna drewniane są projektowane z użyciem najnowszych technik, dzięki czemu są energooszczędne. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a mycie jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują doskonałe efekty estetyczne, mają zaokrąglone profile, najwyższej jakości rączki. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – na przykład sosny, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Tradycyjne materiały w połączeniu z teraźniejszymi metodami powodują, że okna drewniane są tak często kupowane w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system szyb zespolonych, zapewnia bezproblemowe zamykanie oraz komfort. Prawdziwe drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu jego trwałość jest znakomita. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także piękne drzwi, świetne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy odnawianiu zabytków – to materiał nietoksyczny i całkowicie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem postawić na wysokogatunkowe, odporne i gustowne komponenty drewniane.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Zobacz także: