producent blachodachówkiBudownictwo 

Pokrycia dachowe z blachy – najlepszy wybór dla inwestorów

Zakładane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne i betonowe ponownie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz również dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru powodów. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachui jednocześnie ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i trwa krócej w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie pochłania zazwyczaj o wiele więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, nawet niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy znakomicie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się także większą szczelnością. Na dodatek łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówki

Żeby kupić blachodachówki dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się szeroki wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, funkcjonujących w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie porysowań. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, wobec tego oprócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy systemy rynnowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Zobacz także: