Biżuteria i kosztowności 

Zalety srebrnych kolczyków

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne oraz gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, jak również eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące dodatki, które wspaniale wysmuklają szyję. Sprzedawane jako wysadzane kosztownymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co przeważnie dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich produkcji – najbardziej oryginalne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się jak nowe, trzeba dokładnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać najmniejsze zabrudzenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne produkty zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast domowych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty niezwykle naruszają delikatną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy online to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.

Zobacz także: