pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionkiBiżuteria i kosztowności 

Srebrne pierścionki – doskonały dodatek

Srebrne pierścionki to oznaka klasycznej wytworności. Każda stylowa Polka powinna posiadać w swojej kolekcji dodatki wyprodukowane z tego pięknego metalu. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te piękne precjoza, stanowiące idealną oprawę damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej klasyczna?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek takie srebro jest stopem elastycznym, mało odpornym na różne urazy mechaniczne i jako pierścionek może łatwo ulec zniszczeniu. W sklepach dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy wybrać pierścionek o gładkim wykończeniu lub odrobinę zaszaleć. Te najchętniej kupowane ozdobione są opalami, szmaragdami, kryształami, jak również brylantami. Innym walorem biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się wykwalifikowane zakłady jubilerskie. Nie zapomnijmy także o systematycznym polerowaniu pierścionków, żeby wyglądały doskonale jak najdłużej.

Gdzie dostaniemy wytworne srebrne pierścionki?

W każdym sklepie z eleganckimi dodatkami znajdziemy piękną biżuterię. Zamiast jednak przepuszczać fortunę w galeriach handlowych, opłaca się poszukać też w sklepach internetowych, gdzie ceny są aż o 15% lepsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych wzorach, okraszone wysokogatunkowymi kamieniami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a w razie potrzeby możemy oddać zamówienie z powrotem. Takie sklepy online to bogaty wybór i czysta przyjemność dla każdej damy.

Zobacz także: