kolczyki serduszkaBiżuteria i kosztowności 

Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków występują na rynku? Z jakich surowców zwykle są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

W jubilerstwie częstokroć używa się wzoru serca. Jest on inspiracją do wytwarzania kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla kobiet. Kolczyki serca są eterycznym nadprogramem wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, tylko niezauważalnie uwydatniają prawdziwe piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na romantyczne kolacje, wesela czy wizyty w operze i wspaniale zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serca – świetny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wykonane ze złota oraz srebra. Zainteresowaniem cieszą się też kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się nader wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serca w kolorze lazurowym czy szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Babci, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Wręczone kochanej osobie – narzeczonej, współmałżonce lub matce, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości oraz szacunku.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zobacz także: