Bezpieczeństwo i ochrona 

Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Zamów tabliczki na drzwi

W każdym budynku znaleźć można bardzo dużo różnorakich pokoi, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie obiektu zapewnia doskonałą przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która w danym momencie jest naszym celem. Tak dzieje się między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczony na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w urzędzie dochodzi do odejścia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są obecnie ogromnie popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego znaku jest zatem nadzwyczaj jasny. Wspomnieć warto również, że tabliczki informacyjne umieszcza się również przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Zobacz także: