Automatyka dla przemysłu 

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Chcesz nabyć skrzynkę teletechniczną? Sprawdź www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – otwory wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z wytrzymałego surowca i być wyposażona w odpowiednie wycięcia, które spełniają rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz nieruchomości, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zamontować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych

Istotnym składnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Specjalistyczne zasuwy znakomicie spełniają swoją rolę. To istotne również w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Pamiętajmy także o uporządkowaniu kabli – w tym celu montuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dopasujemy je do swoich potrzeb.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Zobacz także: