Automatyka dla przemysłu 

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Zobacz, gdzie zamówić motoreduktory, wejdź na ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych globalnych producentów.

Przekładnie, motoreduktory i silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników elektrycznych DC oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z najwyższej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Zobacz także: