Automatyka dla przemysłu 

Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Jeśli chcesz zamówić kabel koncentryczny, koniecznie wejdź na www.telmor.pl.

W dużej liczbie domów znaleźć można telewizor. Znaczna część z nas uwielbia czasami obejrzeć interesujący program lub profesjonalnie przygotowany serwis o charakterze informacyjnym. Aby jednak odbiór programów był możliwy, niezbędne jest wykonanie właściwego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu przede wszystkim kable koncentryczne, które na chwilę obecną kupić można bez problemu w sklepach mających w swojej ofercie elementy do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – czym się charakteryzuje?

W sklepach znaleźć można obecnie bardzo różne kable koncentryczne, które cechują się nieco innymi parametrami. Najbardziej podstawowy podział rozróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na wewnątrz i zewnątrz budynków. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny z całą pewnością musi spojrzeć na jego najważniejsze właściwości. Istotne są dopasowanie oraz tłumienie, które gwarantuje odbiór telewizji na doskonałym poziomie. Dobrym produktem są kable wytworzone w technologii Tri–Shield. Jej wykorzystanie powoduje, iż kabel wyróżnia się doskonałym poziomem oraz ochrania sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi, które mogą poważnie wpływać na ostrość odbioru. Kable koncentryczne najlepszych producentów doskonale sprawdzą się nie tylko w rozbudowie, ale także podczas modernizacji sieci teletechnicznych tak małych, jak i naprawdę wielkich operatorów. Większość kabli koncentrycznych opracowana została zgodnie z ostrymi rygorami produkcyjnymi. Dzięki temu odchyły parametrów w przypadku takich kabli są nieznaczne lub żadne.

Kabel koncentryczny – jakiego typu materiałów używa się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne to połączenie materiałów różnego typu. W zdecydowanej większości przypadku rdzeń robiony jest z miedzi. Jest to materiał bardzo trwały, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do montowania na zewnątrz budynków, do wykonania warstwy wierzchniej stosuje się materiały niewrażliwe na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Zobacz także: